Zwrot i zwroty


Wszystko, co chcesz wiedzieć o zwrotach i zwrotach:

Jak wrócić?
Twoja pełna satysfakcja jest ważna dla JGRWRITER! Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów online, możesz zwrócić je całkowicie bezpłatnie w ciągu 28 dni kalendarzowych od dostawy.
Aby umożliwić prawidłowe przetworzenie zwrotu, upewnij się, że towar jest w oryginalnym stanie, nieużywany, ze wszystkimi etykietami i oryginalnym opakowaniem. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia przedmiotów, które zostaną zwrócone po upływie 28 dni lub które nie są w takim samym stanie, w jakim je otrzymałeś.

Zwróć buty za pośrednictwem naszej strony zwrotów. Następnie nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zwroty
Kiedy zwracasz przedmiot, zobowiązujemy się do zwrotu ceny zakupu tak szybko, jak to możliwe! Nigdy nie nastąpi to później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócone produkty i zweryfikowaliśmy, że są zgodne z naszą Polityką zwrotów.
Zwrot będzie obejmował koszt zwróconych towarów, aw przypadku pełnego zwrotu (gdy zwrócisz wszystkie przedmioty należące do tego samego zakupu), także (wychodzące) koszty wysyłki, oparte na najtańszym rodzaju dostawy oferowanym przez nas. Jeśli zwrócisz tylko część przedmiotów należących do tego samego zakupu, koszty wysyłki nie zostaną zwrócone.

Wymiany
Masz ochotę na inny kolor? Rozmiar nie pasuje zgodnie z oczekiwaniami? Nie ma problemu.
Masz 28 dni od dostawy na wymianę przedmiotów. Możesz złożyć nowe zamówienie i wysłać przedmioty z powrotem zgodnie z naszą Polityką zwrotów; następnie wystawimy zwrot pieniędzy za pierwsze zamówienie. To dlatego, że nasz magazyn nie jest przystosowany do wymiany.
W przypadku otrzymania wadliwego, uszkodzonego lub niewłaściwego elementu, jesteśmy tutaj, aby pomóc! Najpierw skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Jak długo muszę czekać na mój zwrot?
Zwykle nie długo! Zwrot kosztów zazwyczaj trwa 3-10 dni roboczych, aby pokazać się na koncie bankowym od dnia otrzymania od nas e-maila z potwierdzeniem zwrotu ... Szybkość zależy całkowicie od banku lub dostawcy płatności: niektóre banki są szybsze niż inne.
Jeśli po 10 dniach roboczych nadal nie otrzymasz zwrotu, skontaktuj się ze swoim bankiem i naszym zespołem obsługi klienta.
Pamiętaj, że jeśli zapłaciłeś za pomocą PayPal, zwrot zostanie zwrócony na twoje konto PayPal, a nie bezpośrednio na kartę powiązaną z tym kontem.