Informacje o dostawie


informacje wysyłkowe

Kurierzy dostarczają przesyłki między 8:00 a 18:00 od poniedziałku do piątku. Wszystkie dostawy muszą być podpisane. Po dostawie sprawdź opakowanie pod kątem uszkodzeń. Jeśli okaże się, że produkty są uszkodzone, nie przyjmuj przesyłki.


Gdzie mogę wysłać moje zamówienie?

Kurierzy przyjeżdżają na Twój adres domowy lub do pracy w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Czechach, Finlandii, Polsce i Wielkiej Brytanii *. Pamiętaj, że kurierzy nie dostarczają przesyłek do skrzynek pocztowych.

* Niestety nie możemy wysyłać do żadnych departamentów i terytoriów zamorskich wyżej wymienionych krajów, Wysp Normandzkich, Gibraltaru, Wyspy Man, Wyspy Wight, Szetlandów, Andory, Ceuty, Melilli, Wysp Kanaryjskich, Campione d'Italia , Città del Vaticano, Livigno, San Marino, Monako, Büsingen am Hochrhein, Helgoland, Grenlandia i Wyspy Owcze. Wszelkie zamówienia skierowane do tych lokalizacji zostaną anulowane.
Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Kliknij numer ścieżki i śledzenia, który znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem wysyłki. Następnie przejdź do sekcji śledzenia i śledzenia na stronie kuriera i wypełnij swój numer śledzenia i śledzenia, który można znaleźć w e-mailu z potwierdzeniem wysyłki.

Kiedy wyślesz moje zamówienie?

Chcemy, abyś jak najszybciej otrzymał nowy zakup! Dlatego zaczynamy przygotowywać zamówienia, gdy tylko otrzymamy płatność. Jeśli zamówiony produkt jest obecnie niedostępny, postaramy się go pozyskać z jednego z naszych magazynów w innych krajach i wysłać go stamtąd. W takim przypadku czas przetwarzania i dostawy zamówienia może być nieco dłuższy.

Jeśli złożysz zamówienie w weekend, rozpoczniemy przetwarzanie w następny poniedziałek.


Jak długi jest czas dostawy?


Wysyłka standardowa Czas dostawy wynosi 3-6 godzin roboczych, jeśli wysyłamy buty z magazynu w Holandii.

Wysyłka standardowa Czas dostawy wynosi 8-12 godzin roboczych, jeśli wysyłamy buty z magazynów w Stanach Zjednoczonych lub Azji.


Uwaga: podane przez nas czasy dostawy są jedynie wskazówkami i nie są gwarantowane. Najnowszy czas dostawy to 30 dni. Staramy się informować o wszelkich opóźnieniach, o ile to możliwe. W zakresie dozwolonym przez prawo nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z opóźnienia dostawy.

Otrzymałem coś innego niż to, co zamówiłem! Co teraz?
Ojej, nasze złe! W rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że z powodu błędu ludzkiego zostanie wysłany niepoprawny element. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby poinformować nas o problemie. Zrobimy wszystko, aby rozwiązać problem.
Brak towaru w paczce. Jak możesz pomóc?
Uwaga: Zasadniczo radzimy odmówić dostawy, jeśli opakowanie zewnętrzne wydaje się uszkodzone, zbyt lekkie dla zawartości lub naruszone. W takim przypadku paczka zostanie automatycznie zwrócona do nas, a my zwrócimy ci pieniądze za przedmiot (y).
Jeśli zauważysz, że po dostawie brakuje produktu, natychmiast skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (w każdym przypadku w ciągu 2 dni od dostawy). Nasz zespół rozpocznie dochodzenie z kurierem. Ponieważ możemy poprosić Cię o zdjęcia zewnętrznego pudełka, nie wyrzucaj go. Jeśli zostanie potwierdzone, że przedmiot został zagubiony podczas transportu, oczywiście zwrócimy Ci pieniądze za brakujące produkty.